NZOZ ""EEG-GRAF" jest prywatną przychodnią wykonującą badania EEG mózgu (u dzieci i dorosłych) oraz udzielającą porad z zakresu neurologii, neuropediatrii, psychiatrii i psychologii.

Historia :

  • Początki Przychodni EEG-GRAF datowane są na rok 1989 - przy ulicy Jadwigi z Łobzowa 16a w Krakowie powstaje przychodnia o profilu : badania EEG dzieci i dorosłych, neurologia, neuropediatria, psychiatria. Badania wykonywane są 8 kanałowym kalkowym aparatem Schwartzer 820 .
  • Rok 1992 - Przychodnia EEG-GRAF przenosi się do gabinetów przy ulicy Juliusza Lea 124 w Krakowie. Profil działalności rozszerzony zostaje o psychologię dzieci i dorosłych. Badania wykonywane są nowoczesnym 16 kanałowym atramentowym aparatem EEG Medicor 16 X .
  • Rok 1997 - Przychodnia przenosi się do pomieszczeń przy ulicy Józefitów 19 w Krakowie.
  • Rok 2002 - od początku roku badania eeg wykonywane są na nowoczesnym komputerowym aparacie EEG Digi Track firmy Elmiko, z komputerowym wspomaganiem analizy i obróbką zapisu eeg.
  • Rok 2005 - dla wygody Pacjentów i Lekarzy pracowaliśmy unikatową w skali kraju przeglądarkę zapisów eeg DataEeg , która umożliwia indywidualne zapoznane się z komputerowym zapisem EEG i ewentualne dokonanie porównania z innymi zapisami EEG bez konieczności posiadania specjalistycznego oprogramowania. Przeglądarka oferowana jest (na dysku CD) z przetworzonym do formatu przeglądarki zapisem badania EEG prezentowanego w czterech klasycznych remontażach. Można ją uruchomić na każdym komputerze. Jako jedyni w kraju wydajemy kompletny zapis EEG na CD - DataEeg !!

Przychodnia wykonuje badania EEG dzieciom i dorosłym oraz udziela porad w zakresie: neurologia, neuropediatria, psychiatria, psychiatria dziecięca, psychologia i rehabilitacja.

   

 

 

 

 

Modyfikacja RC 10-12-2006