początki działalności

Początki Przychodni EEG-GRAF sięgają roku 1988 kiedy przy ulicy Jadwigi z Łobzowa 16a w Krakowie powstała przychodnia o profilu: badania EEG dzieci i dorosłych, neurologia, neuropediatria, psychiatria. Badania wykonywane były 8 kanałowym, kalkowym aparatem Schwartzer 820.

0
lat pracujemy dla Was

Historia przychodni

Rok 1992 – Przychodnia EEG-GRAF przenosi się do gabinetów przy ulicy Juliusza Lea 124 w Krakowie. Profil działalności rozszerzony zostaje o psychologię dzieci i dorosłych. Badania wykonywane były nowoczesnym 16 kanałowym atramentowym aparatem EEG Medicor 16 X.

W roku 1997 poradnia zostaje przeniesiona do pomieszczeń przy ulicy Józefitów 19 gdzie funkcjonuje do dzisiaj.

eeg-graf dziś

Od początku roku 2002 badania EEG wykonywane są na nowoczesnym, komputerowym aparacie EEG Digi Track firmy Elmiko z komputerowym wspomaganiem analizy i obróbką zapisu EEG. Aparat i jego oprogramowanie są na bieżąco serwisowane i aktualizowane. Obecnie pracujemy na trzech aparatach eeg – jednym stacjonarnym z 32 kanałową głowicą oraz dwoma mobilnymi z 32 i 42 kanałową głowicą do badań poza pracownią eeg. Od roku 2013, pragnąc sprostać wysokim wymaganiom pacjentów, rozszerzyliśmy profil działalności o możliwość wykonywania badań EEG w domu pacjenta oraz video EEG.

 

Close Menu