POCZĄTKI DZIAŁALNOŚCI

Początki Przychodni EEG-GRAF sięgają roku 1988 kiedy przy ulicy Jadwigi z Łobzowa 16a w Krakowie powstała przychodnia o profilu: badania EEG dzieci i dorosłych, neurologia, neuropediatria, psychiatria. Badania wykonywane były 8 kanałowym, kalkowym aparatem Schwartzer 820.

HISTORIA PRZYCHODNI

Rok 1992 – Przychodnia EEG-GRAF przenosi się do gabinetów przy ulicy Juliusza Lea 124 w Krakowie. Profil działalności rozszerzony zostaje o psychologię dzieci i dorosłych. Badania wykonywane były nowoczesnym 16 kanałowym atramentowym aparatem EEG Medicor 16 X.

W roku 1997 poradnia zostaje przeniesiona do pomieszczeń przy ulicy Józefitów 19 gdzie funkcjonuje do dzisiaj.

EEG GRAF DZIŚ

Od początku roku 2002 badania EEG wykonywane są na nowoczesnym, komputerowym aparacie EEG Digi Track firmy Elmiko z komputerowym wspomaganiem analizy i obróbką zapisu EEG. Aparat i jego oprogramowanie są na bieżąco serwisowane i aktualizowane. Obecnie pracujemy na trzech aparatach eeg – jednym stacjonarnym z 32 kanałową głowicą oraz dwoma mobilnymi z 32 i 42 kanałową głowicą do badań poza pracownią eeg. Od roku 2013, pragnąc sprostać wysokim wymaganiom pacjentów, rozszerzyliśmy profil działalności o możliwość wykonywania badań EEG w domu pacjenta oraz video EEG.

Placówki
+
Lat na rynku
+
WYKONANYCH I OCENIONYCH BADAŃ

UMÓW WIZYTĘ